Získání pozvánky

V případě pokud nemáte možnost získání pozvánky od známého, je možné pozvánku získat zde.

Cena za pozvánku s VIP hodností na 6 měsíců je možné získat za 900KČ. Platba je možná pomocí Bitcoinu nebo jiné krypto měny.Postup platby:

1. Do formuláře dole zadejte váš email. Na tento email vám zašleme pozvánku a VIP kupón.
2. Poté budete přesměrováni na platební bránu, kde prosím v levé části skontrujte váš email. Následně vyberete v pravé části obrazovky krypto menu, kterou chcete platit.
3. Zobrazí se vám adresa a částka pro platbu, případně můžete použít QR kód.
4. Kupóny vám dorazí maximálně do 2 hodin (po ověření platby) na zadaný email. Pokud by vám náhodou nedorazily, tak nás kontakujte.Email:
Podpora


mobilná verzia
[ Cas vygenerovania: 0.0007 sec. ]
[ GZIP: disabled ]
Upozornení: Žádný ze zde zobrazených souboru se nenachází na tomhle serveru. Administrátor stránek nenese žádnou zodpovednost za zde zverejnené odkazy. Nepoužívejte tuto stránku k distribuci nebo k downloadu jakýchkoliv materiálu, ke kterým nemáte legální oprávnení. Vše konáte na vlastní zodpovednost.
Disclaimer: None of the files shown here are actually hosted on this server. The links are provided solely by this site's users. The administrator of this site cannot be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.